Menü

0

₺0.00

Milestone 165/80R13 83T Maxxgrip M+S

Açıklama

Milestone Maxxgrip Milestone Maxxgrip, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini korumasını sağlayan silika karışımlı hamura sahiptir. Bu sayede... daha fazla oku
DMN Otolastik - Konya
Etiketler: , , , ,
Stok Kodu: N/A
Kategoriler:
, ,
Lastik Boyutları
165/80 R13
Marka
Milestone
Genişlik:

Jant Çapı:

Yükseklik:

Üretim Yılı:

Marka:

Mevsim:

Fiyat

550.00 415.00

0 yorumlar

Stokta yok

YIL : 2021 KIŞLIK

Açıklama

EU tyre label

Milestone Maxxgrip

Milestone Maxxgrip, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini korumasını sağlayan silika karışımlı hamura sahiptir. Bu sayede kış şartlarında etkin yol tutuş ve fren performansı sunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde virajlarda ve manevralar sırasında zeminle temasını korumakta ve güvenlik sağlamaktadır. Milestone Maxxgrip’ın sırtı üzerindeki kanallar ile olukların bağlantılı olması, drenaj performansını güçlendirmektedir. Böylece suda kızaklamaya karşı direnç artmaktadır.

Milestone Maxxgrip Özellikleri

 • 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilen lastik hamuru
 • Kış koşullarında etkin yol tutuş ve fren performansı
 • Kış şartlarında etkili manevra kabiliyeti, virajlarda güvenli performans
 • Sulu kar ve suyun etkin bir şekilde tahliye edilmesini sağlayan kanal ve oluklar
 • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttıran tasarım
 • Karlı zeminlere daha iyi tutunmayı sağlayan kılcallar

Milestone Maxxgrip Islak Zemin Performansı

Milestone Maxxgrip’in kauçuk bileşiği ve sırt deseni, özellikle karlı zeminlerde kullanım için geliştirilmiştir. Bununla birlikte yönlü tasarım, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlamakta ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttırmaktadır.

Milestone Maxxgrip Yol Tutuşu

Milestone Maxxgrip, 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında esnekliğini koruyabilmektedir. Bu sayede soğuk kış aylarında yüksek yol tutuş performansı sergilemektedir. Sırt blokları üzerindeki ince kılcallar, özellikle karlı zeminlerde yol tutuşunu ve manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Milestone Maxxgrip’in kış ayları için geliştirilmiş bileşiği ve desen tasarımı, virajlarda zeminle temasını koruyarak etkin viraj performansı sunmasını sağlamaktadır.

Milestone Maxxgrip Kar Performansı

Milestone Maxxgrip, karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü ve güçlü yol tutuşu ile güvenli performans sunmaktadır. Karlı zeminlerde etkin manevra kabiliyeti ve viraj performansı sergilemektedir. Sırt blokları üzerinde bulunan kılcallar, karlı zeminlere daha iyi tutunmayı sağlamakta ve çekiş gücünü yükseltmektedir. Milestone Maxxgrip, karlı zeminlerde güvenli bir şekilde kalkış yapma ve frenlemeyi sağlamaktadır.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Ek bilgi

Genişlik

Jant Çapı

Yükseklik

Üretim Yılı

Marka

Mevsim

İnceleme (0)

“Milestone 165/80R13 83T Maxxgrip M+S " ürününe ilk yorum yapan siz olun.”

 • Henüz hiç yorum yapılmamış.

Taksit Tablosu

  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boş.Alışverişe dön.
  Hızlı Destek Whatsapp