Menü

0

₺0.00

Viking 185/65R14 86T WinTech M+S

Açıklama

Viking WinTech Viking WinTech, hızlı değişen kış koşullarında tutarlı performans sunmak için geliştirilmiştir. Bütün kış lastikleri gibi 7 derece altı... daha fazla oku
DMN Otolastik - Konya

Stok Kodu: N/A
Kategoriler:
, ,
Lastik Boyutları
185/65 R14
Genişlik:

Jant Çapı:

Marka:

Mevsim:

Üretim Yılı:

Yükseklik:

Fiyat

650.00 525.00

0 yorumlar

Stokta yok

YIL : 2020 KIŞLIK

Açıklama

Viking WinTech

Viking WinTech, hızlı değişen kış koşullarında tutarlı performans sunmak için geliştirilmiştir. Bütün kış lastikleri gibi 7 derece altı sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak etkili yol tutuş, fren  ve viraj performansı sağlayan hamura sahiptir. İnovatif desen tasarımı ve bileşiğinde kullanılan silika, kış koşullarında yüksek yol tutuş ve performansına sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle karlı zemin koşullarında çekiş gücünü ve manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Geniş kanal ve olukları, drenaj kapasitesini yükselterek suda kızaklama riskini düşürmektedir.

 

 

Viking WinTech Özellikleri

Viking WinTech deseninin sırt blokları üzerinde birbirine yakın şekilde konumlandırılmış çok sayıda kılcal yer almaktadır. Böylece karla kaplı zeminlerde yol tutuşu ve çekiş gücü yüksek olmaktadır. Kılcallar, karlı zeminlerde hem frenleme hem de kalkış performansını yükseltmektedir.

Viking WinTech sırtı üzerinde farklı açılara sahip blok kenarları bulunmaktadır. Blokların özel dizaynı, yol tutuşunu ve direksiyon performansını arttırmaktadır. Viking kış lastiği, böylece direksiyon manevralarına hızlı ve doğru şekilde karşılık vermektedir. Bu sayede; karlı zeminlerde mükemmel manevra kabiliyeti sergilemektedir.

Viking WinTech, güçlendirilmiş geniş omuz blokları ile kuru zemin koşullarında da manevra kabiliyetini arttırmaktadır.

Ek bilgi

Genişlik

Jant Çapı

Marka

Mevsim

Üretim Yılı

Yükseklik

İnceleme (0)

“Viking 185/65R14 86T WinTech M+S " ürününe ilk yorum yapan siz olun.”

  • Henüz hiç yorum yapılmamış.

Taksit Tablosu

    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boş.Alışverişe dön.
    Hızlı Destek Whatsapp