Menü

0

₺0.00

Matador 195/60R15 88H MP93 Nordicca M+S

Açıklama

Matador MP93 Nordicca Matador MP93 Nordicca, markanın hem binek hem SUV araçlar için geliştirdiği yeni amiral gemisi kış lastiği desenidir.... daha fazla oku
DMN Otolastik - Konya

Stok Kodu: N/A
Kategoriler:
,
Lastik Boyutları
195/60 R15
Marka
Matador
Genişlik:

Jant Çapı:

Marka:

Mevsim:

Üretim Yılı:

Yükseklik:

Fiyat

850.00 675.00

0 yorumlar

Stokta yok

YIL : 2021 KIŞLIK

Açıklama

EU tyre label

Matador MP93 Nordicca

Matador MP93 Nordicca, markanın hem binek hem SUV araçlar için geliştirdiği yeni amiral gemisi kış lastiği desenidir. (2021) Yeni sırt tasarımı, kış aylarında güçlü performans sunmaktadır. MP93 Nordicca, tüm kışlık lastikler gibi 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında elastikiyetini koruyabilen hamuru ile zemini iyi bir şekilde kavramaktadır. Desen tasarımı ise karlı, ıslak ve sulu karla kaplı zemin koşullarında güçlü yol tutuş ve fren performansı sunmakta; yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. Lastiğin yönlü tasarımı, sulu kar ve suyun hızla tahliye etmesini sağlamakta; suda kızaklama riskini düşürmektedir. Matador MP93 Nordicca’nın düzensiz aşınmaya dayanıklılık sağlayan yapısı, lastik ömrünü uzatmakta; daha fazla güvenlik ve konfor sağlamaktadır. Matador lastikleri, premium lastik üreticisi Continental güvencesiyle dağıtıma sunulmaktadır.

 

 

Matador MP93 Nordicca Özellikler

Matador MP93 Nordicca Kar Performansı

Matador MP93 Nordicca sırt deseninde bloklar üzerinde yoğun bir şekilde kılcallar yer almaktadır. Bu sayede; karlı zeminlerde çekiş gücü ve yol tutuşu artmakta, fren mesafeleri kısalmaktadır. Lastiğin çok bloklu özel tasarımı ve bu kılcallar, aynı zamanda karlı zeminlerde güvenli viraj performansı sağlamaktadır. Yeni Matador kış lastiği, bu sayede; kış aylarında sürüşü hem daha güvenli hem de daha keyifli hâle getirmektedir.

Matador MP93 Nordicca Islak Zemin Performansı

Matador MP93 Nordicca kış lastiğinin V şeklindeki desen tasarımı, birbiriyle bağlantılı dışa açık olukları; sulu kar ve suyun hızla tahliye edilmesini sağlamaktadır. Böylece sulu kar ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlanmaktadır. Matador MP93 Nordicca, özel yönlü desen tasarımı sayesinde sulu karla kaplı ve ıslak zeminlerle daha iyi temas sağlamakta; yol tutuşunu arttırmaktadır. Matador MP93 Nordicca, 7 derece altı sıcaklıklarda ıslak zeminlerde de etkin yol tutuş ve fren performansı sergilemekte; güvenli sürüş sağlamaktadır.

Matador MP93 Nordicca Kilometre Ömrü

Matador MP93 Nordicca, temas yüzeyi üzerinde dengeli basınç dağılımına sahiptir. Böylece düzensiz aşınmaya karşı dayanıklılık sağlanmaktadır. Bu, uzun süreli güvenlik ve daha uzun lastik ömrü anlamına gelmektedir. Aynı zamanda sürüş daha konforlu ve sessiz olmakta; yuvarlanma direnci azalmaktadır. Yuvarlanma direncinin azalması, lastiğin yakıt tüketiminin de azalması anlamına gelmektedir. Matador MP93 Nordicca kış lastiğinin özel deseni, tüketiciler için her açıdan tasarruf sağlamaktadır.

Ek bilgi

Genişlik

Jant Çapı

Marka

Mevsim

Üretim Yılı

Yükseklik

İnceleme (0)

“Matador 195/60R15 88H MP93 Nordicca M+S " ürününe ilk yorum yapan siz olun.”

  • Henüz hiç yorum yapılmamış.

Taksit Tablosu

    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boş.Alışverişe dön.
    Hızlı Destek Whatsapp