Menü

0

₺0.00

Petlas 175/70R13 82T Glacier W661 M+S

Açıklama

Petlas marka ürünlerimizin bir kısmı, sipariş üzerine fabrika stoklarından temin edilmektedir. Bu ürünlerin tedarik süresi, 5 ila 10 iş günü... daha fazla oku
DMN Otolastik - Konya

Stok Kodu: N/A
Kategoriler:
Lastik Boyutları
175/70 R13
Marka
Petlas
Genişlik:

Jant Çapı:

Marka:

Mevsim:

Üretim Yılı:

Yükseklik:

Fiyat

575.00 490.00

0 yorumlar

Stokta yok

YIL : 2021 KIŞLIK

Açıklama

EU tyre label

Petlas marka ürünlerimizin bir kısmı, sipariş üzerine fabrika stoklarından temin edilmektedir. Bu ürünlerin tedarik süresi, 5 ila 10 iş günü arasındadır. Akabinde ürünler, anlaşmalı kargo firması ile adresinize veya dilerseniz montaj noktasına kargolanmaktadır.

Petlas Glacier W661 Kış Lastiği

Petlas Glacier W661, sert kış koşullarının görüldüğü bölgelerde; karlı ve buzlu zeminlerde kullanım için geliştirilmiştir. Karlı ve buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü ve kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlamaktadır. Petlas Glacier W661, özel polimer yapısına ve silika teknolojisine sahip kauçuk bileşiği sayesinde 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini korumaktadır. Bu sayede; düşük sıcaklıklarda, karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuşuna sahiptir.

Petlas Glacier W661’in özel yönlü tasarımı, karlı ve buzlu zeminlerde yüksek manevra kabiliyeti sunmaktadır. Kademeli yapıya sahip blok kenarları, dönüşlerde zemine daha iyi tutunmayı sağlamakta ve güvenli viraj performansı sağlamaktadır. Geniş oluk ve kanallar ile kar ve su hızlı bir şekilde tahliye edilmekte ve zeminle temas artmaktadır. Sırt blokları üzerindeki kılcallar; karlı ve buzlu zeminlerde dengeli sürüş yapmayı sağlamaktadır. Petlas Glacier W661’in yüksek performansı, en soğuk iklime sahip ülkeler arasında yer alan Finlandiya’nın zorlu hava ve yol koşullarında test edilerek kanıtlanmıştır.

Petlas Glacier W661 Kış Lastiği Özellikleri

 • Sert kış koşullarında kullanım için geliştirilmiş kauçuk bileşiği
 • Karlı ve buzlu zeminlerde güçlü yol tutuşu ve yüksek çekiş gücü
 • Karlı ve buzlu zeminlerde kısa fren mesafeleri; yüksek manevra kabiliyeti ile viraj performansı
 • Kar ve suyun hızlı tahliye edilmesini sağlayan yönlü tasarım
 • Dönüşlerde yol tutuşunu güçlendiren kademeli blok kenarları
 • Ekstrem koşullarda zeminle temasın korunmasını sağlayan tasarım
 • Karlı ve buzlu zeminlerde sürüş dengesini arttıran kılcallar

Petlas Glacier W661 Kış Lastiği Yol Tutuşu

Petlas Glacier W661, sert kış koşullarında; karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuşu sağlamak için geliştirilmiştir. Özel kauçuk bileşiği sayesinde düşük sıcaklıklarda esnekliğini yitirmemektedir. Böylece kış koşullarında; manevralar sırasında ve virajlarda zeminle temasını koruyabilmekte ve güvenli performans sunmaktadır. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, karlı ve buzlu zeminlere daha iyi tutunmayı sağlamakta; sürüş dengesini ve çekiş gücünü yükseltmektedir.

Petlas Glacier W661 Kış Lastiği Islak Zemin Performansı

Petlas Glacier W661, özellikle karlı ve buzlu zeminlerde kullanım için geliştirilmiş lastik hamuru ve desen tasarımına sahiptir. Bununla birlikte yönlü tasarıma ve geniş diş aralıklarına sahip olması, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlamakta; suda kızaklamaya karşı dayanıklılığını arttırmaktadır.

Petlas Glacier W661 Kar Performansı

Petlas Glacier W661, kışların zorlu geçtiği bölgelerde kullanım için geliştirilmiştir. Soğuk hava koşullarında esnekliğini yitirmemekte; karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sergilemekte ve kısa fren mesafeleri sunmaktadır. Karlı ve buzlu zeminlerde; virajlarda ve manevralar sırasında zeminle temasını korumaktadır. Özel tasarımı ve sırt blokları üzerindeki kılcallar, viraj performansı ve manevra kabiliyetini yükseltmektedir. Petlas Glacier W661, karlı ve buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü ile güvenli performans sunmaktadır.

Ek bilgi

Genişlik

Jant Çapı

Marka

Mevsim

Üretim Yılı

Yükseklik

İnceleme (0)

“Petlas 175/70R13 82T Glacier W661 M+S " ürününe ilk yorum yapan siz olun.”

 • Henüz hiç yorum yapılmamış.

Taksit Tablosu

  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boş.Alışverişe dön.
  Hızlı Destek Whatsapp